2016m. mokyklos sportininkų pasiekimai

KAUNO RAJONO DZIUDO IR JOJIMO SPORTO MOKYKLOS 15 GERIAUSIŲJŲ 2016 METAIS

 

Vieta Sportininkas TRENERIS Taškai
I SIMONA ŠILEIKAITĖ R. STEPONAITYTĖ 34,2
II RIMGAILĖ KAVARSKYTĖ V.K., V.B. 22,8
III SIMONAS BROGA R. STEPONAITYTĖ 18,05
IV LAURA KAVARSKYTĖ V.K., V.B. 17,75
V DALIA MACKONYTĖ R. STEPONAITYTĖ 16,1
VI KERNIUS DUNAUSKAS R. Pocius 16
VII PAULIUS KRYŽIOKAS V.K., V.B. 14,5
VIII VAIDILĖ ŠLAPKAUSKAITĖ R. STEPONAITYTĖ 14,5
IX EMILĖ MIKALAITĖ D. PAKULIENĖ 14
X LIGITA NAVARAUSKAITĖ R. STEPONAITYTĖ 12,35
XI LUKAS CIVINSKAS A. CIVINSKAS 7,7
XII DOVILĖ EIKUKAITYTĖ I. GRIKIENIS 7,5
XIII BENAS PODECKIS R. Pocius 7,2
XIV EMILIJA MASIALSKAITĖ (JAUNUČIŲ) I. GRIKIENIS 7
XV SMILTĖ ŠOROCHOVAITĖ R. Pocius 7

 

Vardas, pavardė Varžybų pavadinimas Užimta vieta ir treneris/ mokytojas
SIMONA ŠILEIKAITĖ LČ-U16 1, RASA
SIMONA ŠILEIKAITĖ LČ-U21 1, RASA
SIMONA ŠILEIKAITĖ LČ-U23 3, RASA
SIMONA ŠILEIKAITĖ ŽAIDYNĖS 2, RASA
SIMONA ŠILEIKAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONTAS 2, RASA
LAURA KAVARSKYTĖ LČ-U16 2, VAIDAS
LAURA KAVARSKYTĖ ŽAIDYNĖS 3, VAIDAS
LAURA KAVARSKYTĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VAIDAS
LAURA KAVARSKYTĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VAIDAS
LIGITA NAVARAUSKAITĖ LČ-U16 3, RASA
LIGITA NAVARAUSKAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 2, RASA
LIGITA NAVARAUSKAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, RASA
KERNIUS DUNAUSKAS LČ-U16 2, ROMAS
KERNIUS DUNAUSKAS ŽAIDYNĖS 1, ROMAS
ŽYGINTAS KAVARSKIS LČ-U16 3, VAIDAS
ŽYGINTAS KAVARSKIS ŽAIDYNĖS 5, VAIDAS
KASPARAS ŠIMKUS LČ-U16 5, VYTAUTAS
TADAS LUKAUSKIS LČ-U16 3, VAIDAS
TADAS LUKAUSKIS ŽAIDYNĖS 5, VAIDAS
DALIA MACKONYTĖ LČ-U18 3, RASA
DALIA MACKONYTĖ LČ-U21 3, RASA
DALIA MACKONYTĖ LČ-U23 5, RASA
DALIA MACKONYTĖ 3, RASA
RIMGAILĖ KAVARSKYTĖ LČ-U18 2, VAIDAS
RIMGAILĖ KAVARSKYTĖ LČ-U21 3, VAIDAS
RIMGAILĖ KAVARSKYTĖ LČ-U23 2, VAIDAS
RIMGAILĖ KAVARSKYTĖ 3, VAIDAS
SIMONAS BROGA LČ-U18 3, RRASA
SIMONAS BROGA LČ-U21 2, RRASA
SIMONAS BROGA LČ-U23 5, RASA
SIMONAS BROGA 3, RASA
DOMANTAS BARKAUSKAS LČ-U18 5, EVALDAS
DOMANTAS BARKAUSKAS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 5, EVALDAS
BENAS PODECKIS ŽAIDYNĖS 3, ROMAS
BENAS PODECKIS U21 5, ROMAS
VAIDILĖ ŠLAPKAUSKAITĖ ŽAIDYNĖS 2, RASA
VAIDILĖ ŠLAPKAUSKAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, RASA
VAIDILĖ ŠLAPKAUSKAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, RASA
PAULIUS KRYŽIOKAS ŽAIDYNĖS 2, VAIDAS
PAULIUS KRYŽIOKAS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 1, VAIDAS
RUGILĖ KRIAČIŪNAITĖ ŽAIDYNĖS 3, RIMAS
BENAS ŠOROCHOVAS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, ROMAS
DOMINYKAS MARGELIS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 5, EVALDAS
MARTAS BALSEVIČIUS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VYTAS
LINAS BALTRĖNAS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 5, ROMAS
DOVYDAS SAVICKAS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 2, ROMAS
VILIS DIRGĖLA MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, RASA
UGNIUS URNIKIS MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VYTAS
DOMINYKA ŠOROCHOVAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 1, ROMAS
SAULĖ KARPAVIČIŪTĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VAIDAS
KAMILĖ BARTKUTĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VYTAS
SMILTĖ ŠOROCOVAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 1, ROMAS
NEDA RUKŠĖNAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 2, ROMAS
MODESTA MALAŽINSKAITĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 3, VYTAS
DELFINA GRUODYTĖ MOKINIŲ ČEMPIONATAS 1, VYTAS
RAMINTA CIPARYTĖ ŽAIDYNĖS 5, RIMAS