2015m. mokyklos sportininkų pasiekimai

2015 metų Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos geriausiųjų sportininkų

PENKIOLIKTUKAS

 

Vieta Sportininkas TRENERIS Taškai
I AUDRIUS DUNAUSKAS R. POCIUS 27,9
II VILTĖ KASIULYTĖ I. GRIKIENIS 21,0
III KERNIUS DUNAUSKAS R. POCIUS 19,7
IV SIMONAS BROGA R.S., R.Č. 18,2
V SIMONA ŠILEIKAITĖ R.S., R.Č. 17,7
VI RIMGAILĖ KAVARSKYTĖ V.K., V.B. 16,95
VII DALIA MACKONYTĖ R.S., R.Č. 16,45
VIII BRIGITA VILEIKYTĖ I. GRIKIENIS 11,7
IX EGLĖ GUOGAITĖ R.Č., R.S. 11,2
X LUKAS CIVINSKAS A. CIVINSKAS 10,5
XI OKSANA ORLOVAITĖ V.K., V.B. 9,1
XII DOVILĖ ŠVEGŽDAITĖ D. PAKULIENĖ 8.5
XIII DEIVIS ČIAUČIONAS R.Č., R.S. 7,7
XIV BENAS ŠOROCHOVAS R. POCIUS 7
XV LIGITA NAVARAUSKAITĖ R.S., R.Č. 7

 

DZIUDO

Olimpiados, renginio  pavadinimas Mokinio(ių), užėmusio(ių) prizinę vietą,  vardas(ai), pavardė(ės) Užimta vieta Ruošusio(ių) mokytojo(ų) pavardė Viso šiuose renginiuose dalyvavusių mokinių skaičius
Rajono        
Kauno r. tarptautinis moksleivių dziudo turnyras, laisvės gynėjų dienai paminėti, ir dziudo pradininko Antano Bubnelio atminimo taurei laimėti Eimantas Zinkevičius

Benas Šorochovas

Kernius Dunauskas

Benas Podeckis

Kasparas Šimkus

Deivis Čiaučionas

Arnolas Babarskas

Modesta Malažinskaitė

Laura Kavarskytė

Simona Šileikaitė

Ligita Navarauskaitė

2

1

1

3

3

1

3

1

3

3

2

R.Steponaitytė

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

V.Budginas

R.Čiaučionienė

V.Budginas

V.Budginas

V.Kavaliauskas

R.Čiaučionienė

R.Steponaitytė

181
IX sporto klubo „Dziudistas“ varžybos atviros Kauno r. dziudo jaunių pirmenybės Jonas Liutkus

Kernius Dunauskas

Benas Podeckis

Žygintas Kavarskis

Deivis Čiaučionas

Kasparas Šimkus

Domantas Barkauskas

Ainė Baliukaitė

Laura Kavarskytė

Vidmantė Krušinskaitė

Simona Šileikaitė

Emilija Svetulevičiūtė

Rugilė Kriaučiūnaitė

Kamilė Daugėlaitė

3

1

3

3

1

3

3

3

1

3

2

3

1

2

E.Bunevičius

R.Pocius

R.Pocius

V.Kavaliauskas

R.Čiaučionienė

V.Budginas

E.Bunevičius

V.Budginas

V.Kavaliauskas

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

R.Pocius

R.Gricius

R.Čiaučionienė

168
XI Lapių moksleivių dziudo turnyras Kauno r. Mero taurei laimėti Jonas Liutkus

Dovydas Sabastijanskas

Vakaris Ogulevičius

Dominykas Margelis

Dominykas Šorochovaitė

Smiltė Šorochovaitė

Modesta Malažinskaitė

Ainė Baliukaitė

Delfina Gruodytė

Kasparas Šimkus

Tautvydas Grigaliūnas

Tomas Jotkus

2

3

2

1

1

2

1

2

1

3

3

1

E.Bunevičius

V.Budginas

R.Steponaitytė

E.Bunevičius

R.Pocius

R.Pocius

V.Budginas

V.Budginas

V.Budginas

V.Budginas

V.Budginas

V.Budginas

296
Respublikos        
Lietuvos jaunučių (U-16) dziudo čempionatas Kernius Dunauskas

Benas Podeckis

Deivis Čiaučionas

Eglė Guogaitė

Simona Šileikaitė

Rimantė Mureikaitė

1

2

1

1

1

3

R.Pocius

R.Pocius

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

142
Lietuvos jaunių (U-18) dziudo čempionatas Simonas Broga

Audrius Dunauskas

Dalia Mackonytė

3

2

3

R.Steponaitytė

R.Pocius

R.Čiaučionienė

184
Lietuvos jaunimo U-21 dziudo čempionatas Gytis Tulauskas

Audrius Dunauskas

Andra Jarulytė

3

2

2

R.Steponaitytė

R.Pocius

V.Budginas

197
Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionatas Benas Šorochovas

Kernius Dunauskas

Simona Šileikaitė

Ligita Navarauskaitė

Rugilė Kriaučiūnaitė

1

2

2

1

3

R.Pocius

R.Pocius

R.Steponaitytė

R.Steponaitytė

R.Gricius

284
Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionatas Kernius Dunauskas

Simonas Broga

Deivis Čiaučionas

Domantas Barkauskas

Simona Šileikaitė

Eglė Guogaitė

Dalia Mackonytė

Rimgailė Kavarskytė

1

3

3

3

2

3

1

2

R.Pocius

R.Steponaitytė

R.Čiaučionienė

E.Bunevičius

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

V.Kavaliauskas

142
Lietuvos jaunių sporto žaidynių dziudo varžybos Simonas Broga

Audrius Dunauskas

Dalia Mackontė

1

1

3

R.Čiaučionienė

R.Pocius

R.Čiaučionienė

406
Lietuvos dziudo pradedančiųjų pirmenybės „Pirma kova“ Eimantas Zinkevičius

Vilis Dirgėla

Simonas Kietis

Povilas Šlapkauskas

Tomas Pustelnikovas

Gelmis Mačiukas

Augustas Gudas

Vakaris Ogulevičius

Edas Urmulevičius

Pijus Jazdauskas

Paulius Pugžlys

Dominyka Šorochovaitė

Smiltė Šorochovaitė

Modesta Malažinskaitė

Delfina Gruodytė

Laura Kavarskytė

Dovydas Sabastijanskas

Arnoldas Krisiūnas

Tadas Gataveckas

2

3

3

3

1

3

2

1

1

3

2

1

1

1

1

1

2

3

1

R.Steponaitytė

R.Steponaitytė

V.Kavaliauskas

R.Steponaitytė

A.Miseckas

R.Pocius

V.Budginas

R.Steponaitytė

R.St eponaitytė

R.Steponaitytė

R.Steponaitytė

R.Pocius

R.Pocius

V.Budginas

V.Budginas

V.Kavaliauskas

V.Budginas

V.Kavaliauskas

E.Bunevičius

178
Tarptautinė        
Baltijos jūros šalių žaidynės

(dziudo)

Simona Šileikaitė

Dalia Mackonytė

Simonas Broga

Deivis Čiaučionas

2

3

3

3

R.Čiaučionienė

R.Čiaučionienė

R.Steponaitytė

R.Čiaučionienė

64
Tarptautinis dziudo turnyras „Vaikų pasaulis“ Dominyka Šorochovaitė

Dovydas Savickas

Smiltė Šorochovaitė

Benas Šorochovas

Martynas Magilevičius

Kernius Dunauskas

2

3

3

1

2

1

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

R.Pocius

395
Tarptautinis vaikų dziudo turnyras „Ugnies aidas-2015“ Dominyka Šorochovaitė

Smiltė Šorochovaitė

Modesta Malažinskaitė

Delfina Gruodytė

Paulius Kryžiokas

Tomas Jotkus

Rugilė Kriaučiūnaitė

1

1

1

1

3

1

3

R.Pocius

R.Pocius

V.Budginas

V.Budginas

V.Kavaliauskas

V.Budginas

R.Gricius

331
Šakių rajono atviras tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas Linas Baltrėnas

Vilis Dirgėla

Vakaris Kreičmonas

Justinas Konarskas

Benas Šorochovas

Martynas Magilevičius

Motiejus Gaižauskas

Eglė Guogaitė

Vaidilė Šlapkauskaitė

Simona Šileikaitė

Ligita Navarauskaitė

Dalia Mackonytė

Rimgailė Kavarskytė

Kernius Dunauskas

Benas Podeckis

Žygintas Kavarkis

Kasparas Šimkus

Klaidas Sakalauskas

Rokas Kavaliauskas

Simonas Broga

Audrius Dunauskas

Deivis Čiaučionas

Justas Vaitkus

3

2

3

3

1

1

3

3

2

3

3

1

3

1

2

3

1

3

3

1

3

3

3

R.Pocius

R.Steponaitytė

R.Steponaitytė

V.Budginas

R.Pocius

R.Pocius

R.Steponaitytė

R.Čiaučionienė

R.Steponaitytė

R.Čiaučionienė

R.Steponaitytė

R.Čiaučionienė

V.Kavaliauskas

R.Pocius

R.Pocius

V.Kavaliauskas

V.Budginas

R.Pocius

V.Kavaliauskas

R.Steponaitytė

R.Pocius

R.Čiaučionienė

V.Budginas

383

 


 

ŽIRGŲ SPORTAS

 

Olimpiados, renginio  pavadinimas Mokinio(ių), užėmusio(ių) prizinę vietą,  vardas(ai), pavardė(ės) Užimta vieta Ruošusio(ių) mokytojo(ų) pavardė Viso šiuose renginiuose dalyvavusių mokinių skaičius
Rajono        
 

 

Kauno rajono Dailiojo jojimo Taurė

Doma Zigmantavičiūtė

Rusnė Drulytė

Gintarė Stulgytė

Janina Viltė Maželytė

Karolina Petravičiūtė

Dovilė Švėgždaitė

Kristina Sobesčukaitė

Julita Pečiulaitytė

1

2

3

1

3

2

1

1

D.Pakulienė

D.Pakulienė

D.Pakulienė

D.Pakulienė

D.Pakulienė

D.Pakulienė

D.Pakulienė

D.Pakulienė

35
Kauno rajono klubo „Žirgo žingsnis“ taurė, Dailusis jojimas Gintarė Stulgaitytė

Janina Viltė Maželytė

1

2

D.Pakulienė

D.Pakulienė

27
Respublikos        
Žagarės konkūrų taurė ir 2015m. Lietuvos vilčių sporto žaidynės Viltė Kasiulytė

Brigita Vileikytė

Lukas Civinskas

1

2

1

I.Grikienis

I.Grikienis

A.Civinskas

93
Lietuvos taurė (konkūrai) Viltė Kasiulytė 1 I.Grikienis 78
2015m. Lietuvos žiemos konkūrų čempionato finalas Brigita Vileikytė 3 I.Grikienis 16
Eksperto taurė (konkūrai) Lukas Civinskas 3 A.Civinskas 38
2015m. Lietuvos uždarų patalpų Dailiojo jojimo žiemos čempionato I etapas „Marvos žirgynas“ Dovilė Švėgždaitė

Austėja Šimkutė

3

1

D.Pakulienė

D.Pakulienė

34
Atviras Lietuvos Dailiojo jojimo čempionatas Dovilė Švėgždaitė 3 D.Pakulienė 41
Tarptautinė        
Konkūrų varžybos „JJS TURNĪRA FINĀLS“ Latvijoje Viltė Kasiulytė 3 I.Grikienis 35
Pasaulio taurės etapas „Horse Show“ Šiauliuose Viltė Kasiulytė 1 I.Grikienis 66
Konkūrų turnyras Lenkijoje B1* Dovilė Eidukaitytė 3 I.Grikienis 50