2011m. mokyklos sportininkų rezultatai

LR moksleivių jaunių U-17 ir jaunučių U-15 pirmenybės 2011m.

Lukas Vaiktus I vieta (treneris V.Budginas, V.Kavaliauskas)

Arnoldas Gotautas I vieta (treneris R.Pocius)

Aivaras Berežnojus I vieta (treneris R. Steponaitytė, R. Čiaučionienė)

Andrėja Mikniūnaitė II vieta (treneris V.Budginas, V.Kavaliauskas)

Andra Jarulytė II vieta (treneris V.Budginas, V.Kavaliauskas)

Donata Raižytė II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Oksana Orlovaitė II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Vytautas Vigraitis III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Eigirdė Krištopaitytė III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Mindaugas Karalius III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

 

LR dziudo U-20 čempionatas 2011m.

Karina Jūraitė I vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

Erika Grigonytė I vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

Lina Šileikaitė II vieta (treneris R. Steponaitytė, R. Čiaučionienė)

Martyna Treikanaitė II vieta (treneris R. Steponaitytė, R. Čiaučionienė)

Indrė Jarulytė III vieta (treneris V. Kavaliauskas, V. Budginas)

Donata Raižytė III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

 

 

LR atviras dziudo U-23 čempionatas 2011 m.

Justas Četvergas III vieta (treneris E.Bunevičius, E.Brazys)

Indrė Jarulytė III vieta (treneris V. Kavaliauskas, V. Budginas)

Donata Raižytė III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Martynas Straukas III vieta (treneris V. Pocius)

 

 

LR moksleivių pirmenybės 2011 m.

Simonas Broga I vieta (treneris R. Steponaitytė, R. Čiaučionienė)

Mantas Audejaitis I vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Rokas Kavaliauskas II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Rokas Kavaliauskas II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Benas Dirmeikis II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Ignas Lukauskis II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Rimgailė Kavarskytė II vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Audrius Dunauskas II vieta (treneris R.Pocius)

Eigirdė Krištopaitytė III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Tautvydas Grigaliūnas III vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

Robertas Rimydis III vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

Oksana Orlovaitė III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Naglis Žilinskas III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

Gytautas Ribikauskas III vieta (treneris V.Kavaliauskas, V.Budginas)

 

LR jaunių žaidynės 2011

Donata Raižytė II vieta (treneris V. Kavaliauskas, V. Budginas)

Lukas Vaitkus III vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

 

LR dziudo čempionatas 2011

Egidijus Žilinskas I vieta (treneris R.Gricius)

Arūnas Miseckas III vieta (treneris E.Bunevičius, E.Brazys)

Mantas Smailys III vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

 

LR dziudo federacijos prezidento taurė 2011

Indrė Jarulytė III vieta (treneris V. Kavaliauskas, V. Budginas)

Karina Jūraitė III vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

 

British Open 2011

Egidijus Žilinskas III vieta (treneris R.Gricius)

 

Baltijos jūrų šalių žaidynės 95-96

Lukas Vaitkus I vieta (treneris V. Budginas, V. Kavaliauskas)

Andra Jarulytė II vieta (treneris V. Kavaliauskas, V. Budginas)

 

„Jaunųjų žvaigždžių“ turnyras Rygoje

Audrius Dunauskas II vieta (treneris R.Pocius)

Kernius Dunauskas II vieta (treneris R.Pocius)

Benas Šorochovas II vieta (treneris R.Pocius)

 

Lenkijoje dziudo turnyras Lapy mieste

Audrius Dunauskas I vieta (treneris R.Pocius)

 

Jojimo rezultatai:

 

Lietuvos žiemos konkūrų čempionatas

Irmantas Grikienis IV vieta (treneris A.Civinskas)

 

Lietuvos čempionatas

Aistė Malžinskaitė III vieta (treneris A.Civinskas)

 

Jauno žirgo turnyras

Irmantas Grikienis III vieta (treneris A.Civinskas)

 

Lietuvos Respublikos Premjero taurė

Irmantas Grikienis III vieta (treneris A.Civinskas)

 

Lietuvos jaunimo čempionatas

Vincas Civinskas II (treneris A.Civinskas)

 

Baltic Rider Tour

Vincas Civinskas IV (treneris A.Civinskas)

 

Pasaulio dailiojo jojimo neakivaizdinės varžybos

Daiva Pakulienė IV vieta (Prix st georges)

Ugnė Piklionytė III vieta (Preliminary class junior, trenerė D.Pakulienė)

Julija Zabielinaitė IV vieta (Preliminary class junior, trenerė D.Pakulienė)

 

Lietuvos dziliojo jojimo vasaros čempionatas

Daiva Pakulienė III vieta (5-ia mečių žirgų rungtis, trenerė D.Pakulienė)

Ugnė Pilkionytė V vieta (Fei Preliminary rungtis, trenerė D.Pakulienė)

 

Lietuvos atvirojo dailiojo jojimo čempionato III etapas

Ugnė Pilkionytė II vieta (vaikai, trenerė D.Pakulienė)

Julija Zabielinaitė III vieta (vaikai, trenerė D.Pakulienė)

Samanta Mackevičiūtė II vieta (jaunučiai, trenerė D.Pakulienė)

Inga Kerinaitė III vieta (jaunučiai, trenerė D.Pakulienė)

Karina Sobesčiukaitė (5-ia mečių žirgų rungtis, trenerė D.Pakulienė)

Goda Randakevičiūtė I vieta ( vidurinysis, trenerė D.Pkulienė)

Eglė Šeškaitė III vieta (jauniai, trenerė D.Pakulienė)