2013m. mokyklos dziudo sportininkų rezultatai

RENGINIO PAVADINIMAS

SPORTININKAS

VIETA

TRENERIS

Kauno rajono atvirasis moksleivių dziudo turnyras Laisvės gynėjų dienai paminėti Kernius Dunauskas

Benas Podeckis

Matas Audėjaitis

 

Simonas Broga

 

Audrius Dunauskas

Justas Vaitkus

 

Aistis Matijošaitis

Tauras Šarkus

I

II

III

I

I

II

III

II

R.Pocius

R.Pocius;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

R.Čiaučionienė

R.Steponaitytė;

R.Pocius;

V.Budginas,

V.Kavaliauskas;

E.Bunevičius;

V.Budginas,

V.Kavaliauskas;

V-asis Atviras Kauno r. Dziudo turnyras trenerio Pauliaus Bučo atminimui Kernius Dunauskas

Mantas Audejaitis

 

Simonas Broga

 

Tautvydas Grigaliūnas

 

Gytautas Ribikauskas

 

Benas Dirmeikis

 

Dovydas Bučas

 

Lukas Strakšys

I

II

III

I

I

I

III

III

R.Pocius;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

V.Budginas,

V.Kavaliauskas;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

A.Miseckas;

IX atviras Lapių turnyras Kauno r. Mero taurei laiėti Karolis Domarkas

Benas Šorochovas

Jokūbas Sukarevičius

Povilas Juškevičius

 

Dominykas Margelis

Gvidas Jokubauskas

 

Dovydas Digrys

 

Luknė Bielinytė

Greta Jurpalytė

 

Laura Kavarskytė

 

Rokas Šarkus

 

Arnoldas Babarskas

 

Kasparas Šimkus

 

Tautvydas Grigaliūnas

 

Gytautas Ribikauskas

 

Gediminas Šumskis

III

III

II

I

III

II

II

II

I

III

I

I

II

I

I

III

E.Bunevičius;

R.Pocius;

E.Bunevičius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

E.Bunevičius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

E.Bunevičius;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

Kauno rajono jaunių dziudo varžybos Gytis Tulauskas

 

Aidas Zulevas

Vilhelmas Stankevičius

 

Tomas Gervė

Ignas Gylys

Karolis Petrikas

Lukas Lapinskas

Audrius Dunauskas

Lukas Gervė

Aivaras Berežnojus

 

Justas Vaitkus

 

Aurimas Lilas

Lukas Gervė

Justas Povilaitis

 

Robertas Rimydis

 

Valentinas Kaminskas

Mindaugas Kulbokas

Vytautas Vigraitis

 

Gediminas Kulbokas

Orestas Minelga

Arminas Ambrazas

 

Mindaugas Karalius

 

Ignas Lukauskis

 

Deividas Broga

 

Andrius Butenis

Naglis Žilinskas

 

Tautvydas Vaicekauskas

Džoana Pagudaitė

Gabrielė Kavaliauskaitė

I

II

III

I

II

III

III

I

II

I

II

III

III

I

II

III

III

I

II

III

III

I

II

III

III

I

I

I

II

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

A.Miseckas;

R.Čiaučionienė, R.Steponaitytė;

A.Miseckas;

A.Miseckas;

R.Pocius;

A.Miseckas;

R.Pocius;

A.Miseckas;

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

R.Gricius;

A.Miseckas;

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

E.Bunevičius;

A.Miseckas;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

A.Miseckas;

E.Bunevičius;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

A.Miseckas;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

A.Miseckas;

R.Gricius;

R.Gricius;

Šešioliktasis atviras Kauno rajono Užliedžių seniūnijos „Nevėžio taurė“ dziudo turnyras Armandas Šmila

 

Dovydas Bučas

 

Gvidas Jokubauskas

 

Dovydas Digrys

 

Benas Šorochovas

Dovydas Sabastijanskas

 

Paulius Kryžiokas

 

Kipras Malinauskas

Martynas Magilevičius

Tomas Jotkus

 

Edas Urmulevičius

 

Dominykas Margelis

Modesta Malažinskaitė

 

Ainė Baliukaitė

 

Vidmantė Krušinskaitė

 

Laura Kavarskytė

 

Gabrielė Krušinskaitė

 

Greta Jusrpalytė

III

II

III

I

I

III

III

III

II

III

III

III

I

II

I

II

III

III

R.Čiaučionienė,

R.Steponaitytė;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas,

V.Kavaliauskas;

R.Pocius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

A.Miseckas;

R.Pocius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

E.Bunevičius;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

R.Čiaučionienė,

R.Steponaitytė;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

LR jaunių dziudo žaidynės Gytis Tulauskas

 

Audrius Dunauskas

Aivaras Berežnojus

 

Justas Vaitkus

 

Naglis Žilinkas

 

Mindaugas Karalius

 

Oksana Orlovaitė

 

Andrėja Mikniūnaitė

 

Viktorija Kubiliūtė

Eigirdė Krištopaitytė

II

I

III

III

III

III

I

III

III

III

R.Steponaitytė,

R.Čiaučionienė;

R.Pocius

R.Steponaitytė,

R.Čiaučionienė;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

R.Gricius

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

Lietuvos dziudo jaunimo U-23 čempionatas Andra Jarulytė

 

Donata Raižytė

I

III

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

Lietuvos dziudo jaunimo U-20 čempionatas Audrius Dunauskas

Aivaras Berežnojus

 

Lukas Vaitkus

 

Mantas Muckus

Oksana Orlovaitė

 

Andra Jarulytė

 

Karina Jūraitė

 

Donata Raižytė

III

III

III

III

III

III

II

III

R.Pocius;

R.Steponaitytė,

R.Čiaučionienė;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

E.Bunevičius

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

Lietuvos dziudo jaunių U-18 čempionatas Gytis Tulauskas

Karolis Petrikas

Aivaras Berežnojus

 

Eigirdė Krištopaitytė

 

II

III

III

III

R.Steponaitytė; R.Pocius;

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

Lietuvos dziudo jaunučių U-16 čempionatas Tautvydas Grigaliūnas

 

Audrius Dunauskas

Gytautas Ribikauskas

 

Justas Vaitkus

 

Matas Lukerovas

 

Ignas Lukauskis

 

Donatas Stankūnas

Rimgailė Kavarskytė

 

Dalia Mackonytė

 

Deimantė Alenskaitė

III

I

III

III

II

III

I

II

III

II

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

R.Pocius;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

E.Bunevičius;

V.Kavaliauskas, V.Budginas;

 

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

V.Budginas,

R.Steponaitytė, R.Čiaučionienė;

Lietuvos atviras dziudo čempionatas Mantas Smailys

 

Andra Jarulytė

 

Egidijus Žilinskas

III

III

III

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

R.Gricius

Miedzynarodowy Turniej Judo IM.A.Laszuka (Lapy, Lenkija) Benas Podeckis

Kernius Dunauskas

Benas Šorochovas

Dovydas Digrys

 

Laura Kavarskytė

III

III

I

III

III

R.Pocius;

R.Pocius;

R.Pocius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

V.Kavaliauskas,

V.Budginas;

Tarptautinis vaikų dziudo turnyras Dovydas Digrys

 

Povilas Juškevičius

 

Jokūbas Sukarevičius

Erikas Baginskas

Benas Šorochovas

Martynas Magilevičius

Dominykas Margelis

Ainė Baliukaitė

 

Dominykas Šorochovaitė

Smiltė Šorochovaitė

Urtė Mineikytė

 

Modesta Malažinskaitė

 

Jorina Viliūnaitė

Delfina Gruodytė

 

Greta Jurpalytė

I

III

III

III

I

III

II

III

III

I

II

II

III

II

I

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

E.Bunevičius;

A.Miseckas;

R.Pocius;

R.Pocius;

E.Bunevičius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

R.Pocius;

R.Pocius;

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

E.Bunevičius

V.Budginas, V.Kavaliauskas;

 

V.Kavaliauskas, V.Budginas;